نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی ، آغاز بارندگی در بعضی استان‌ها از فردا

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی از غرب کشور در روز جمعه خبر داد و گفت: در روز شنبه ۱۶ دی ماه نیز دامنه فعالیت این سامانه بارشی

افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی ، آغاز بارندگی در بعضی استان‌ها از فردا

آغاز بارندگی در بعضی استان ها از فردا/افزایش آلاینده ها در شهرهای صنعتی

عبارات مهم : باران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی از غرب کشور در روز جمعه خبر داد و گفت: در روز شنبه ۱۶ دی ماه نیز دامنه فعالیت این سامانه بارشی علاوه بر نیمه غربی کشور به تدریج بخش هایی از مرکز و دامنه های جنوبی البرز را فرا گرفته و باعث بارش باران و برف، وزش باد و کم کردن دما در این مناطق می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به اوضاع آب و هوایی کشور طی سه روز آینده گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه در غالب مناطق کشور جو پایداری حاکم بوده، ولی در جنوب شرق با زیاد کردن نسبی دما موجه هستیم. همچنین در شهرهای صنعتی از جمله تهران، اصفهان و مشهد زیاد کردن غلظت آلاینده ها دور از انتظار نیست. البته از آخرهای روز پنجشنبه و اوایل روز جمعه به علت زیاد کردن سرعت وزش باد بر روی کشور عراق و شمال عربستان و خیزش گرد و خاک در این مناطق احتمال بروز پدیده گرد و خاک در نوار مرزی جنوب غرب و غرب کشورمان وجود دارد.

افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی ، آغاز بارندگی در بعضی استان‌ها از فردا

وی افزود: در روز جمعه به تدریج سامانه بارشی از غرب کشور وارد شده است و جهت مناطقی از جنوب غرب و غرب زیاد کردن ابر و بارش پراکنده باران که باعث فرونشینی گرد و غبار می شود و در مناطق مرتفع بارش برف آینده نگری می شود.

وظیفه ادامه داد: در روز شنبه ۱۶ دی ماه نیز دامنه فعالیت این سامانه بارشی علاوه بر نیمه غربی کشور به تدریج بخش هایی از مرکز و دامنه های جنوبی البرز را فرا گرفته و باعث بارش باران و برف، وزش باد و کم کردن دما در این مناطق می شود. همچنین از بعدازظهر شنبه با شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر در استان های ساحلی دریای خزر شاهد زیاد کردن ابر، بارش باران، وزش باد، کم کردن دما و در ارتفاعات و مناطق کوهپایه ای البرز بارش برف خواهیم بود. این سامانه از آخرهای روز شنبه احتمالا شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی از غرب کشور در روز جمعه خبر داد و گفت: در روز شنبه ۱۶ دی ماه نیز دامنه فعالیت این سامانه بارشی

وی با بیان اینکه امروز بخش های مرکزی و جنوبی خلیج فارس و غرب تنگه هرمز مواج هست، راجع به اوضاع آب و هوای پایتخت طی سه روز آینده، گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز پنجشنبه صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی بود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۲ و ۲ درجه سانتی گراد هست. در روز جمعه نیز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی و در اوایل شب زیاد کردن ابر و گاهی وزش باد خواهد بود. بیشترین دمای هوا ۱۲ و کمترین آن ۲ درجه سانتی گراد هست. جهت روز شنبه نیز شاهد هوای نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد در پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهیم بود و بیشینه و کمینه دما به ترتیب ۹ و یک درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: باران | بارش باران | هوای پایتخت | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs