نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل هدف ما از نشست سه‌جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است / پوتین

رییس‌جمهوری روسیه گفت: ما در این زمینه گفت‌وگو کردیم که تاسیسات زیربنایی سوریه باید بازسازی شود.

هدف ما از نشست سه‌جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است / پوتین

پوتین:هدف ما از نشست سه جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است

عبارات مهم : روسیه

رییس جمهوری روسیه گفت: ما در این زمینه گفت وگو کردیم که تاسیسات زیربنایی سوریه باید بازسازی شود.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر پوتین در نشست خبری سه جانبه روسای جمهوری روسیه، ترکیه و کشور عزیزمان ایران که بعد از دور دوم مذاکرات این سه کشور راجع به تحولات تازه سوریه انجام شد، با اشاره به اینکه مذاکرات سه جانبه در محیطی بسیار مثبت برگزار شد و نتایجی بسیار بافایده داشت، اظهار کرد: ما مساله سوریه را از ابعاد متفاوت بررسی کردیم و نشانه ما ایجاد امنیت و ثبات در این کشور است.

هدف ما از نشست سه‌جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است / پوتین

وی افزود: روسیه، ترکیه و کشور عزیزمان ایران بسیار مشتاق همکاری داشتن در تقویت حاکمیت سوریه و حفظ استقلال آن هستند و جامعه جهانی نیز باید در این زمینه با ما همکاری کند تا وحدت خاک، استقلال و حاکمیت این کشور به ثبات برسد.

رییس جمهوری روسیه با بیان اینکه ما به طور کلی راجع به گام هایی که به حل بحران سوریه کمک می کند، بحث کردیم، گفت: ما در این زمینه گفت وگو کردیم که تاسیسات زیربنایی سوریه باید بازسازی شود و جهت آن به عملیات آستانه توجه بزرگی جهت حل بحران سوریه از نظر سیاسی داریم.

رییس‌جمهوری روسیه گفت: ما در این زمینه گفت‌وگو کردیم که تاسیسات زیربنایی سوریه باید بازسازی شود.

وی تاکید کرد: در همین چارچوب از گفت وگوی ملی سوریه که در سوچی برگزار شد و نتیجه های مثبتی را در آن شاهد بودیم تقدیر می کنیم آیا که همه این نشست ها در چارچوب توافق هایی است که در سمت و سوی حل بحران سوریه حرکت می کند و ما به آن دست یافتیم و تاکید می کنم که مردم این کشور خودشان باید آینده ارزش را تعیین کنند.

پوتین با اشاره به مساله انتخابات و برگزاری آن در سوریه، اظهار کرد: مساله انتخابات نباید سیاسی شود و همه کشورها باید به حل بحران انسانی در سوریه و مشخص شدن اوضاع این کشور و به ثبات رسیدن آن کمک کنند.

رییس جمهوری روسیه با اشاره به عملیاتی که در غوطه شرقی انجام می شود، اظهار کرد: ما عملیات بی نظیری را جهت خروج آوارگان و نیروهای مسلحی که حاضر نبودند سلاح هایشان را روی زمین بگذارند انجام دادیم و بعد از این هم شهروندان ترکیه و روسیه کمک های خود را به این کشور زیاد خواهند کرد.

هدف ما از نشست سه‌جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است / پوتین

وی در آخر با اشاره به سخنان رییس جمهور روحانی، اظهار کرد: امروز نیز رییس جمهوری کشور عزیزمان ایران تدابیری را جهت تبادل اسرا که از پیش مشخص شده است بود اعلام کردند و می کوشیم که بعد از حل بحران سوریه کار بازسازی زیرساخت های این کشور را انجام دهیم که روسیه در این زمینه اعلام آمادگی شرکت های خود را جهت انجام این مهم اظهار می کند.

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs