نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

محاکمه مرد نانوا به اتهام قتل زن دوم

مرد سالخورده که متهم است همسر دومش را کشته، دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که ادعا کرد این قتل، اتفاقی رخ داده است. محاکمه مرد نانوا ب..

ادامه مطلب

شرط عجیب دختر جوان جهت ازدواج،خواستگارش را به دزدیدن گل واداشت

با گزارش سرقت‌های متعدد از گلفروشی‌های گچساران مأموران کلانتری 11 این شهر تحقیقات خود را جهت شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت‌ها شروع کردند. ..

ادامه مطلب

۹۵۰ کارگر معدن طلا در اعماق زمین گیر افتاده‌اند

به گزارش بی بی سی، به علت توفان شدید حدود ۹۵۰ نفر از کارگران یک معدن طلا در آفریقای جنوبی در زیر زمین محبوس شده است اند. اتحادیه های کارگری از کندی ..

ادامه مطلب

نزاع مرگبار بین دوپسر عمو با قتل گره خورد

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی پرونده در اختیار دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار..

ادامه مطلب

قاتل ستایش قریشی آخرهای مهر اعدام می‌شود

رئیس دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه پرونده قاتل ستایش جهت اجرای حکم تعیین وقت شده است است وقت اجرا را آخرهای مهر ماه اعلام کر..

ادامه مطلب

عکس + خرماهای تریاکی!

ماموران گمرک کشور عزیزمان ایران در بروزترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند تریاک جاسازی شده است در داخل خرما را کشف کنند.  خرماهای تریا..

ادامه مطلب

طلاق به‌خاطر تاسیس مخفیانه شرکت

زندگی هنگامه و فرشید فقط به خاطر راه‌اندازی یک شرکت از هم پاشید. فرشید که بدون اطلاع هنگامه تمام سرمایه‌شان را خرج کرد تا یک شرکت راه‌اندازی کند، هرگز ت..

ادامه مطلب

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه‌اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می‌دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی ..

ادامه مطلب

تصویر + پسر بدون بینی در 2 سالگی از دنیا رفت

پسری که از هنگام تولدش به علت مبتلا شدن به یک بیماری بدون بینی متولد شده است بود در سن ۲ سالگی درگذشت. پسر بدون بینی در 2 سالگی از دنیا ر..

ادامه مطلب

دستگیری سارق در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی میلیونی از زن ایرانی در ترکیه

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی‌اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دست..

ادامه مطلب