نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سارق در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی میلیونی از زن ایرانی در ترکیه

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی‌اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگ

دزدی میلیونی از زن ایرانی در ترکیه/ دستگیری سارق در تهران

عبارات مهم : ایران

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پلیس آگاهی، ۲۱ فروردین ماه زن ۳۰ ساله ای با مراجعه به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به مأموران اعلام داشت که به وسیله فردی به نام کاوه که قصد اخاذی از وی را داشته، مورد دزدی و زورگیری قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی به عنف و به دستور بازپرس شعبه ۱۱ دادسرای ناحیه ۲ تهران، پرونده در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

دستگیری سارق در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی میلیونی از زن ایرانی در ترکیه

خانم جوان بعد از حضور در پایگاه دوم آگاهی به کارآگاهان گفت: مدتی پیش بود در داخل فرودگاه امام (ره) با جوانی به نام کاوه آشنا شدم. به واسطه شغلم در کشور ترکیه – شهر استانبول زندگی می کنم و کاوه نیز در روز آشنایی مان در فرودگاه، قصد آمدن به ترکیه را داشت؛ بعد از رسیدن به فرودگاه استانبول، از کاوه خبر نداشتم تا اینکه یک روز با من تماس گرفت و با من قرار ملاقات گذاشت. جهت بار اول، در یک رستوران با هم ملاقات کردیم و به این طریق دوستی من و کاوه شروع شد تا اینکه بعد از گذشت چند روز کاوه به منزل من آمد و از من درخواست ازدواج کرد، ولی بر خلاف انتظارش من با درخواستش مخالفت کردم. همین مخالفت باعث ناراحتی شدید کاوه از من شد. او با من درگیری لفظی پیدا کرد؛ من نیز در برابر از او درخواست کردم تا از منزل ام بیرون برود و حتی خودم جهت آنکه درگیری ادامه پیدا نکند از منزل خارج شدم.

شاکی پرونده افزود: زمانی که به منزل آمدم، متوجه بهم ریختگی اسباب و وسایل داخل منزل شدم. کاوه از غیبت من استفاده کرده و اقدام به دزدی طلا و جواهرات و پول های داخل منزل کرده بود.

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی‌اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگ

خانم جوان در خصوص مراجعتش به کشور عزیزمان ایران گفت: بعد از گذشت چند روز از ماجرای سرقت، کاوه طی چندین تماس تلفنی مرا ترساندن که اگر مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به حسابش در کشور عزیزمان ایران واریز نکنم، تصویرهای و تصویر های شخصی مرا که در وقت سرقت، آن ها را نیز با خودش برده در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر خواهد کرد. به همین علت تصمیم گرفتم تا به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایم تا شاید طی صحبت با کاوه، تصویر ها و فیلم های شخصی را بعد بگیرم.

وی افزود: بعد از چند نوبت تماس تلفنی، با کاوه در منطقه سعادت آباد قرار ملاقات گذاشتیم؛ کاوه نشانی یک منزل را در کوی فراز به من داد و به بهانه بازپس دادن طلا و جواهراتم و همچنین تصویر ها و فیلم ها از من خواست تا به آنجا بروم. زمانیکه به در منزل رسیدم، ناگهان کاوه مرا به زور به داخل حیاط منزل کشید؛ گلویم را گرفت تا مانع از کمک خواستن شود و با ترساندن به کشتن مرا مجبور به سکوت کرد. در آنجا بود که مجددا گوشی گوشی و گردنبند طلایم را به زور از من گرفت و مرا از حیاط منزل به بیرون پرتاب کرد.

کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی آخر روز دوشنبه با مراجعه به نشانی محل سکونت کاوه در سعادت آباد کوی فراز و طی کارها پلیسی از حضور وی در داخل اطمینان پیدا کرده، ضمن هماهنگی با بازپرس پرونده اقدام به اجرای عملیات دستگیری متهم کردند.

دستگیری سارق در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی میلیونی از زن ایرانی در ترکیه

در وقت دستگیری، متهم که از حضور ماموران در محل اطلاع پیدا کرد قصد داشت مانع از دستگیری خود شود، ولی آخر در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد. در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که محل سکونت مهم متهم در شهرک ولی عصر بوده و محل دستگیری، منزل ی مجردی متهم است.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:در بازرسی از مخفیگاه متهم، قسمتی از اموال زن جوان از جمله تصویرهای و فیلم ها که متهم قصد داشت با سوء استفاده از آن ها اقدام به اخاذی ۲۰۰ میلیون تومانی کند، کشف شد.

مرد جوانی که بعد از آشنایی با زن جوان در فرودگاه، به منزل او در ترکیه رفته و دزدی میلیونی انجام داده بود، در منزل مجردی‌اش در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگ

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی گفت: متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دزدی اموال شاکی پرونده اعتراف کرد و تحقیقات تکمیلی از متهم، بعد از صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | پرونده | ایرانی | دستگیری | فرودگاه | فرودگاه | پلیس آگاهی | دستگیری سارق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs