نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث طلاق به‌خاطر تاسیس مخفیانه شرکت

زندگی هنگامه و فرشید فقط به خاطر راه‌اندازی یک شرکت از هم پاشید. فرشید که بدون اطلاع هنگامه تمام سرمایه‌شان را خرج کرد تا یک شرکت راه‌اندازی کند، هرگز تصورش را

طلاق به خاطر تاسیس مخفیانه شرکت

عبارات مهم : زندگی

زندگی هنگامه و فرشید فقط به خاطر راه اندازی یک شرکت از هم پاشید. فرشید که بدون اطلاع هنگامه تمام سرمایه ارزش را خرج کرد تا یک شرکت راه اندازی کند، هرگز تصورش را هم نمی کرد یک کلاهبردار زندگی یکسان 5 ماهه اش را از هم بپاشد. این تازه عروس و داماد هفته گذشته جهت درخواست طلاق راهی دادگاه خانواده پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند.

زن جوان در این باره به قاضی دادگاه گفت: پنج ماه است با فرشید زندگی یکسان خود را شروع کرده ام. من و فرشید با هم در یک شرکت کار می کردیم. من حسابدار بودم و او مدیر فروش. درآمدمان هم خوب بود. تا این که بعد از ازدواج فرشید گفت که می خواهد از شرکت استعفا دهد و در جای دیگری مشغول کار شود.

او گفت می خواهد با هدایای عروسیمان و بعد اندازی که داریم و پول تسویه حسابش یک شرکت تاسیس کند. من بشدت با این کار مخالفت کردم. تا این که گفت از راه اندازی شرکت منصرف شده است ولی می خواهد در شرکت دیگری کار کند. او از کارش هم استعفا داد، ولی چند روز پیش متوجه رفتارهای عصبی و اضطرابش شدم. هنگامی که پرس و جو کردم متوجه شدم فرشید بدون اطلاع من قصد داشته شرکتش را راه اندازی کند، ولی یک کلاهبردار تمام پولش را به جیب زده و فرار کرده هست. باورم نمی شد. فرشید هم بدون کار شد و هم تمام پول هایمان را به باد داد. آن هم با کاری که من بشدت مخالفش بودم. او به من دروغ گفت. هرچه به او گفتم کارش را از دست ندهد و با سرمایه مان کاری نداشته باشد، به حرفم اهمیتی نداد.

طلاق به‌خاطر تاسیس مخفیانه شرکت

شوهرم مرا فریب داد. آن هم درست در نخستین روزهای زندگیمان؛ این مرد زندگیمان را نابود کرد. با ندانم کاری اش هر دویمان را به دردسر انداخت، ولی در این میان پول اهمیتی ندارد، چیزی که مرا بشدت عصبانی کرده، دروغ و فریب کاری فرشید است که نمی توانم بسادگی از کنارش بگذرم. جهت همین تصمیم گرفتم از این مرد جدا شوم. چون دیگر نمی توانم به او اعتماد کنم.

در ادامه شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من فقط می خواستم با این کار زندگی بهتری جهت هنگامه فراهم کنم. با تاسیس این شرکت زندگی مان از این رو به آن رو می شد. اگر گیر یک کلاهبردار نمی افتادم الان خوشبخت بودیم و هنگامه حتی از من تقدیر هم می کرد، ولی متاسفانه بدشانسی آوردم. می خواستم بدون اطلاع هنگامه این کار را انجام بدهم تا هنگامی که شرکتم رونق گرفت او را سورپرایز کنم، ولی نشد. هنگامه هم از هنگامی که متوجه عنوان شد پایش را در یک کفش کرد و گفت که باید از هم جدا شویم. این زن به جای این که مرا درک کند، نمک به زخمم پاشید. حالا من هم نمی خواهم در کنار این زن زندگی کنم.

زندگی هنگامه و فرشید فقط به خاطر راه‌اندازی یک شرکت از هم پاشید. فرشید که بدون اطلاع هنگامه تمام سرمایه‌شان را خرج کرد تا یک شرکت راه‌اندازی کند، هرگز تصورش را

در آخر نیز قاضی بعد از شنیدن صحبت های این زوج، تلاش کرد آنها را از جدایی منصرف کند. در نهایت نیز این زوج پذیرفتند که با یک مشاوره خانواده صحبت کنند تا شاید مشکلشان حل شود.

با آمادگی کامل وارد زندگی یکسان شوید

تاجیک اسماعیلی، روان شناس در این باره می گوید: پنهانکاری در زندگی یکسان می تواند نقش بسیار مهمی در نابودی زندگی های یکسان داشته باشد. زنان و مردان باید در وهله اول این را یاد بگیرند که حتی کوچک ترین پرسشها پنهان نیز ممکن است تاثیر بسیار منفی در زندگی یکسان داشته باشند. آنها باید پیش از ازدواج این گونه پرسشها را آموزش ببینند

طلاق به‌خاطر تاسیس مخفیانه شرکت

. پرهیز از پنهانکاری یکی از بااهمیت ترین مهارت های زندگی است که زنان و مردان باید پیش از ازدواج آن را یاد بگیرند. زندگی یکسان تنها جهت یک نفر نیست. بعد از ازدواج دو نفر هستند که با هم در همه پرسشها زندگی شریک می شوند. به همین علت باید همسران مرتب در مورد همه پرسشها با هم صحبت کنند و حتی اگر مساله ای یکی از آنها را ناراحت کرد با خوبی و مهربانی تلاش در حل آن مسئله کنند. لجبازی، پنهانکاری، دروغ و سکوت می تواند خطر های جدی و جبران ناپذیری را در زندگی یکسان به وجود بیاورند.

زندگی زناشویی بخصوص در سال های اول بسیار حساس است و حتی کوچک ترین مساله نیز می تواند آن را ترساندن کند. زنان و مردان باید این عنوان را بدانند و با آمادگی کامل وارد زندگی یکسان شوند، تا در صورت برخورد با پرسشها دچار شوک نشوند و با تصمیم ها و رفتارهای عجولانه زندگیشان را بی علت نابود نکنند. آنها باید بدانند با پرسشها مبارزه عاقلانه کنند، نه این که تصمیم های عجولانه بگیرند.

زندگی هنگامه و فرشید فقط به خاطر راه‌اندازی یک شرکت از هم پاشید. فرشید که بدون اطلاع هنگامه تمام سرمایه‌شان را خرج کرد تا یک شرکت راه‌اندازی کند، هرگز تصورش را

جام جم

واژه های کلیدی: زندگی | مردان | ازدواج | اندازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs