نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه‌اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می‌دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ ها

عبارات مهم : ایران

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی به صاحب یک نمایشگاه ماشین به این دزدی های سریالی دست زده است.

به گزارش جام جم، چندی پیش زنی سالخورده با حضوردر شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از زن و مردی به اتهام دزدی طلاهایش شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی ایرد موسی گفت: روز اتفاق در حال بازگشت به منزل ام بودم که خودروی مزدا 3 کنارم توقف کرد. سرنشینان آن یک دختر و پسر جوان بودند. آنها بعد از گفت وگو با من بی آن که از ماشین پیاده شوند، مدعی شدند در کارهای خیر فعالیت دارند و به افراد نیازمند لباس هدیه می دهند. حتی از من نشانی چند نیازمند در محله مان را درخواست کردند تا به آنها کمک کنند.

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

وی افزود: همان موقع با دیدن دستبند طلایم دختر جوان گفت که با شوهرش طلا خریده اند، ولی طلافروش سرشان کلاه گذاشته هست. او از من خواست طلایم را ببیند و راجع به عیار آن سوالاتی پرسید. بعد هم دستبند را گرفت و نگاه کرد. دقایقی بعد با ادعای این که طلاهایم راداخل همان نایلون لباس گذاشته تحویلم داد تا لباس ها را به نیازمندان بدهم. من هم در منزل زمانی که نایلون را باز کردم دیدم دستبندم نیست و آن را دزدی کرده اند. بعد از آن شکایت های مشابه دیگری در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. چند روز پیش پسر سارق در یک قهوه منزل در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و بازداشت شد و به این دزدی ها جهت تامین بدهی 50 میلیونی اش اعتراف کرد. همدستش هم تحت تعقیب قرار گرفت.

برای بدهی دزدی می کردم

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه‌اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می‌دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی

هادی 28 ساله است و می گوید تاکنون پایش به کلانتری و دادسرا باز نشده هست. می گوید شاید اگر بدهی 50 میلیون تومانی نداشت دست به این دزدی نمی زد و این چنین به دردسر نمی افتاد.

چطور با دختر سارق آشنا شدی؟

ما در خبر رسان تلگرام با هم آشنا شدیم و بعد ارتباطمان شکل گرفت. او سارق نبود. با هم دزدی ها را طراحی کرده و به اجرا گذاشتیم.

انگیزه ات از دزدی طلای زنان چه بود؟

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

من شیفته خودروی مزدا 3 بودم. بنابراین با قرض خودروی مزدا 3 خریدم. از چهار سال پیش در املاک پدرم کار می کردم. من آنجا ماهانه 800 هزار تومان پول می گرفتم. به خاطر خرید ماشین 50میلیون تومان بدهکار بودم. باید هر ماه دو میلیون تومان قسط می دادم که بعد از چند ماه نتوانستم اقساطم را بدهم. به همین خاطر تصمیم گرفتم از راه دزدی پول موردنیاز را جمع کنم.

قبلا دزدی کرده بودی؟

شیوه دزدی را از دوستم علی که سارقی سابقه دار بود و مدتی به اتهام دزدی طلای زنان به زندان افتاده بود، یاد گرفتم. او به من آموزش دزدی داد. حتی سه بار با هم دزدی کردیم. 27 دزدی بعدی را با دختر مورد علاقه ام سحر انجام دادم.

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه‌اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می‌دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی

شیوه دزدی تان چطور بود؟

من و سحرچند دست لباس را در نایلون و داخل ماشین می گذاشتیم. بعد در محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران حرکت می کردیم. با دیدن زنان سالخورده در کنار آنها توقف کرده و با ادعای این که افرادی نیکوکار هستیم و می خواهیم به افراد نیازمند کمک کنیم، با آنها حرف می زدیم. بعد وانمود کردیم سرمان جهت خرید طلا کلاه رفته و با اعتمادسازی طلاهایشان را گرفته و نگاه می کردیم. در ادامه طوری واکنش‌ها می کردیم که طلاها را در نایلون لباس ها گذاشته ایم و آن را بعد می دادیم؛ در حالی که گوشه ای از نایلون پاره بود و طلاها داخل خودرویمان می افتاد.

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

با طلاهای سرقتی چه می کردید؟

آن را به دو طلافروش فروختیم. آنها طلاها را گرمی 50 هزار تومان از ما می خریدند. هر ده روز در میان دزدی می کردیم. 60 میلیون تومان به دست آوردیم. با بخشی از آن بدهی ام را دادم و با بقیه آن با دختر مورد علاقه ام به مسافرت و خوشگذرانی رفتیم و حتی جهت او هدایای گران قیمت خریدم.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | میلیون | میلیونی | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs