نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی توان ما در مواجهه با کره شمالی تقویت می شود ، علت تهدیدات ترامپ جهت خروج از برجام مشخص شد/ هیلی

‘نیکی هیلی’ نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که ‘دونالد ترامپ’ مدیر جمهوری آمریکا با ترساندن به خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران توانایی خود را جهت حل

توان ما در مواجهه با کره شمالی تقویت می شود ، علت تهدیدات ترامپ جهت خروج از برجام مشخص شد/ هیلی

علت تهدیدات ترامپ جهت خروج از برجام مشخص شد/ هیلی: توان ما در مواجهه با کره شمالی تقویت می شود

عبارات مهم : ایران

‘نیکی هیلی’ نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که ‘دونالد ترامپ’ مدیر جمهوری آمریکا با ترساندن به خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران توانایی خود را جهت حل مساله هسته ای کره شمالی تقویت می کند.تهدید به خروج از برجام توان ترامپ را در کره شمالی تقویت می کند.

به گزارش ایرنا به نقل از آسوشیتدپرس، هیلی دوشنبه شب در سخنانی در اندیشکده محافظه کار «بنیاد هریتیج» راجع به استدلال منتقدانی که با عدم تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای مخالف بوده و آن را تضعیف اعتبار آمریکا و دیپلماسی می دانند، گفت که این استدلالی «اشتباه» هست. وی گفت که ناکامی در اصلاح توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران این خبر را می رساند که «می توان آمریکا را با یک توافق بد خرید». تارنمای دیلی سیگنال نیز در گزارشی از صحبت هیلی در مراسم بنیاد هریتیج نوشت که سفیر آمریکا در شرکت ملل متحد رویکردهای دولت های سابق آمریکا در قبال کره شمالی را شکست خورده خوانده و توصیه کرده که مدل مذاکراتی رونالد ریگان مدیر جمهوری اسبق ایالات متحده در پیش گرفته شود.

توان ما در مواجهه با کره شمالی تقویت می شود ، علت تهدیدات ترامپ جهت خروج از برجام مشخص شد/ هیلی

هیلی اظهار داشت: یکی از روسای جمهوری یک توافق نامه کنترل تسلیحاتی با شوروی را که اسلافش بر سر آن مذاکره کرده بودند، به ارث برد. بعضی هشدار می دادند که اگر مدیر جمهوری به آن توافق پایبند نباشد، جنگ درخواهد گرفت.

هیلی افزود که ریگان به اتحاد جماهیر شوروی نشان داد که «قدرت و مهارت یک چانه زنی سخت» را حتی تا آخر دوره ریاست جمهوری اش دارد. اشاره هیلی به توافق نامه گفت وگوهای محدودسازی سلاح های راهبردی 2 (سالت)میان آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی بود.

‘نیکی هیلی’ نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که ‘دونالد ترامپ’ مدیر جمهوری آمریکا با ترساندن به خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران توانایی خود را جهت حل

وی آن را با توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران که در دوره باراک اوباما مدیر جمهوری سابق آمریکا حاصل شد، مقایسه می کرد.ترامپ روز جمعه گفت که این توافق را تایید نمی کند و تحریم هایی علیه سپاه پاسداران وضع می کند. این اقدام هشدارها راجع به تاثیر آن بر تعامل با کره شمالی را زیاد کردن داده است.

هیلی در بنیاد هریتیج که با حضور نهصد نفر برگزار شد، گفت: سیاست ما در برابر کره شمالی قربانی سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران نیست. کره شمالی داستان پندآموزی است که باید به سیاست ما در قبال کشور عزیزمان ایران کمک کند. عوض کردن ندادن توافق با کشور عزیزمان ایران این خبر اشتباهی را به ‘کیم جونگ اون’ رهبر کره شمالی می رساند که می توان آمریکا را با توافق بدی خرید که به ترساندن برنامه موشکی و هسته ای آن آخر نمی دهد، توافق مثل توافق ایران.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیاست | آمریکا | کره شمالی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | تهدیدات ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs