نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ارائه تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علاوه بر آموزش مقامات ایرانی، به آن‌ها تجهیزاتی جهت توسعه پخش زنده بازی‎های این کشور ارائه کرده است. 

ارائه تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران

ارائه تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال ایران

عبارات مهم : ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علاوه بر آموزش مقامات ایرانی، به آن ها تجهیزاتی جهت توسعه پخش زنده بازی‎های این کشور ارائه کرده هست.

به گزارش مهر، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: «فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از ابتکارات مدیر کنفدراسیون فوتبال آسیا بهره های زیادی برده هست، به خصوص در زمینه پخش مستقیم بازی های لیگ.

ارائه تجهیزات پخش زنده از سوی AFC به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران

هرساله حداقل ۵ هزار مسابقه فوتبال در این کشور برگزار می‎شود، از بالاترین سطح لیگ تا تورنمنت های گروه های سنی پایین‎تر، هم جهت زنان و هم مردان. این یعنی این مسابقه های پتانسیل زیادی جهت پخش مستقیم دارند و افراد زیادی آن ها را تماشا خواهند کرد. این عنوان باعث می‎شود حتی بازی ها بیرون از کشور عزیزمان ایران هم زیاد آشنا شوند.

سمیناری جهت مقامات و اصحاب رسانه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران برگزار شد و آموزش های مورد نیاز در این زمینه و جهت استفاده درست از این سیستم داده شد. تجهیزاتی هم به فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ارائه شد مشمول بر یک دوربین، وسیله پخش بازی و یک سه پایه. همچنین یک کانال پخش مستقیم روی mycujoo.tv جهت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ایجاد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد علاوه بر آموزش مقامات ایرانی، به آن‌ها تجهیزاتی جهت توسعه پخش زنده بازی‎های این کشور ارائه کرده است. 

قبل از معرفی رسمی سرویس پخش، قرار است فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از ورزشگاه های این کشور بخواهد تا تجهیزات مورد نیازشان را لیست کنند و آن را به کنفدارسیون فوتبال آسیا ارائه دهد.»

این گزارش به دنبال آن انتشار یافته است که مسئولان فدراسیون فوتبال در چند دیدار اخیر لیگ برتر و جام حذفی اجازه حضور دوربین های تولید محتوای تلویزیون به ورزشگاه را نداده اند و تنها دوربین های پخش زنده در ورزشگاه حضور داشتند که احتمالا با شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا ایجاد کرده است دوربین پخش زنده هم جهت ورود به ورزشگاه با مسئله مواجه خواهند شد.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | ایرانی | دوربین | ایرانی | دوربین | فوتبال | ورزشگاه | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs