نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می‌کند / منشا

«گادوین منشا» شاه مهره فصل نقل‌وانتقالات بود که سر از پرسپولیس درآورد. این در حالی بود که تیم‌های استقلال و سپاهان هم سخت به دنبال او بودند. ضمن اینکه کلوب پرسپ

به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می‌کند / منشا

منشا: به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می کند

عبارات مهم : انتقال

«گادوین منشا» شاه مهره فصل نقل وانتقالات بود که سر از پرسپولیس درآورد. این در حالی بود که تیم های استقلال و سپاهان هم سخت به دنبال او بودند. ضمن اینکه کلوب پرسپولیس جهت جذب منشا مجبور شد 550 هزار یورو هزینه کند که این رقم قرارداد در تاریخ این کلوب جهت جذب یک بازیکن بی سابقه بوده هست.

حالا طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) انتظار دارند که این ستاره سیاه پوست تیم ارزش عالی ترین عملکرد را با پیراهن قرمز داشته باشد ولی این سؤال وجود دارد که آیا بعضی از همبازیان منشا چنین اجازه ای را در این زمینه به او خواهند داد یا نه؟ منشا در این مصاحبه راجع به پرسشها متفاوت به سؤالات خبرنگار «ایران» پاسخ داد.

به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می‌کند / منشا

در مراسم عالی ترین ها حضور داشتی، آیا فکر می کردی جایزه ای به تو تعلق بگیرد؟

به من گفتند باید در این مراسم شرکت کنی و به نوعی دعوتم کردند. در چنین شرایطی توقع داشتم که از من تقدیر شود ولی هرگز اسمی از من نبردند و این برایم عجیب بود.

توقع گزینش عالی ترین بازیکن را داشتی؟

«گادوین منشا» شاه مهره فصل نقل‌وانتقالات بود که سر از پرسپولیس درآورد. این در حالی بود که تیم‌های استقلال و سپاهان هم سخت به دنبال او بودند. ضمن اینکه کلوب پرسپ

من نمی گویم فصل پیش عالی ترین بازیکن لیگ بودم ولی هنگامی که از من دعوت می کنند که در این مراسم حضور پیدا کنم بعد حتماً باید جزو کاندیداها می بودم. برایم خیلی جالب است که بدانم این گزینش ها به وسیله چه کسانی صورت گرفت. عملکرد من در پیکان مشخص است و فکر نمی کنم زدن 15 گل در یک تیم معمولی کار راحتی باشد.

نظرت در مورد گزینش مهدی طارمی به عنوان عالی ترین بازیکن فصل پیش چیست؟

نظر خاصی ندارم. به عنوان یک همبازی به طارمی تبریک می گویم.

اگر قرار بود تو عالی ترین بازیکن فصل پیش را گزینش کنی به چه کسی رأی می دادی؟

به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می‌کند / منشا

به نظر من سید جلال حسینی یکی از عالی ترین و تأثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس هست. یک کاپیتان واقعی که جهت تیم بسیار بافایده هست. البته مهدی طارمی هم فصل پیش عملکرد خیلی خوبی داشت.

آیا منشا هم می توانست عالی ترین بازیکن لیگ گذشته باشد؟

چرا که نه؟ من در تیمی موفق شدم 15 گل بزنم که سیستمش کاملاً تدافعی بود. شما فصل پیش فقط 50 درصد توانایی مرا دیدید و در پرسپولیس خیلی راحت تر می توانم بازی کنم از این جهت که شیوه بازی پرسپولیس خیلی متفاوت با پیکان است.

«گادوین منشا» شاه مهره فصل نقل‌وانتقالات بود که سر از پرسپولیس درآورد. این در حالی بود که تیم‌های استقلال و سپاهان هم سخت به دنبال او بودند. ضمن اینکه کلوب پرسپ

یعنی در پرسپولیس زیاد از 15 گل خواهی زد؟

گل زدن جهت من سخت نیست ولی خیلی مهم است که در تیم چقدر همکاری بین بازیکنان وجود داشته باشد. قرار نیست من یک تنه همه را دریبل کرده و گل بزنم و اگر این توانایی را داشتم الان در بارسلون بازی می کردم.

به من پاس ندهند پرسپولیس ضرر می‌کند / منشا

این روز ها در تمرینات پرسپولیس شایعه می شود بعضی بازیکنان به تو پاس نمی دهند؟

هواداران و خبرنگاران ایرانی بسیار باهوش هستند و حتماً به چشم خود چیزهایی را دیده اند که در مورد آن اظهار نظر می کنند. البته من در پرسپولیس دوستان خیلی خوبی هم دارم که در زمین تمرین و مسابقه همکاری خوبی با هم داریم.

شاید این احساس را کرده ای که دوستی مهدی طارمی با محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده به ضرر تو تمام شود؟

این حرف را خیلی ها قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم به من گفتند. در حال حاضر به تنها چیزی که فکر می کنم این است که روی بازی خودم تمرکز کنم و اگر موردی هم باشد سرمربی آن را می بیند. فوتبال یک کار گروهی است و اگر بازیکنان با هم همکاری خوبی در زمین نداشته باشند این پرسپولیس است که ضرر خواهد کرد.

در برنامه نود این هفته انتقال تو به پرسپولیس به عنوان مهمترین انتقال فصل لقب گرفت، نظرت در این باره چیست؟

این انتقال جهت من هم انتقال بزرگی بود و خوشحالم از اینکه هواداران هم با من هم عقیده هستند. این عنوان وظیفه مرا سنگین تر می کند. در بازی اول استقبال هواداران از من فوق العاده بود و خبر من به آنها این است که قرار مان باشد در زمین مسابقه.

چقدر امیدواری با درخشش در پرسپولیس به پیراهن تیم ملی نیجریه برسی؟

من اول باید خودم را در پرسپولیس ثابت کنم. تأکید می کنم که طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هنوز 50 درصد توانایی های مرا ندیده اند و اگر شرایط مهیا باشد خیلی چیزها را ثابت خواهم کرد. پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورم جهت من افتخار بزرگی است ولی مهاجمان زیادی از کشور ما هستند که در لیگ های بزرگ دنیا بازی می کنند. بازی در لیگ قهرمانان آسیا این شانس را به من خواهد داد تا به تیم ملی نیجریه دعوت شوم.

واژه های کلیدی: انتقال | بازیکن | پیراهن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs