نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم/ شروع فصل جهت ما مهم است ، یحیی گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: زمانی که پیشنهاد تیم تراکتورسازی به دستم رسید زیادی روی این پیشنهاد فکر نکردم.

روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم/ شروع فصل جهت ما مهم است ، یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی: روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم/ شروع فصل جهت ما مهم است

عبارات مهم : امکانات

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: زمانی که پیشنهاد تیم تراکتورسازی به دستم رسید زیادی روی این پیشنهاد فکر نکردم.

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی در پاسخ به این سئوال که چه عاملی باعث شد تا فعالیت مربیگری خود را در تیم تراکتورسازی ادامه دهد، گفت: پیشنهادی از کلوب تراکتورسازی به من رسید که زیاد روی این پیشنهاد فکر نکردم و خیلی سریع تصمیم گرفتم. این یکی از بااهمیت ترین و عالی ترین پیشنهادهای من بود که با همه وجودم پذیرفتم و باعث افتخار هر مربی ای است که در این تیم با هواداران پرشور کار کند. از این تصمیمی که گرفتم خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانیم با کمک هواداران، فرزند های تیم و عوامل کلوب فصل موفقی پشت سر بگذاریم.

روی پیشنهاد تراکتورسازی درنگ نکردم/ شروع فصل جهت ما مهم است ، یحیی گل محمدی

وی تاکید کرد: ما در شروع کار یک سری مشکلاتی به علت محرومیت های فیفا داریم و باید این پرسشها را خوب مدیریت کنیم. شروع فصل جهت ما خیلی مهم است و باید با یک عزم و اراده اوج و تلاش مضاعف از این مرحله سخت عبور کنیم. در ۵ هفته ابتدایی ما نمی توانیم از بازیکنانی که امکان جذبشان را داریم، استفاده کنیم و می توانیم از بازیکنان فصل قبل بهره ببریم. کار مشکل پیش رو داریم ولی با توجه به پتانسیل این تیم و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد و با حمایت هواداران بتوانیم موفق شویم. کار راحتی نداریم و نیاز به حمایت های زیادی داریم و باید همدلی و اتحاد بیشتری در داخل و بیرون کلوب داشته باشیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی راجع به امکانات این کلوب که صبحگاه امروز از آن دیدار کرد، خاطرنشان ساخت: با توجه به بازدیدی که داشتیم این امکانات از خیلی از کلوب ها جلوتر بود ولی نواقصی هم وجود دارد که باید برطرف کنیم تا شروع خوبی داشته باشیم. باید از همه امکانات استفاده کنیم و امیدوارم این امکانات را خیلی سریع تحویل بگیریم و کار را نیرومند و محکم شروع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: زمانی که پیشنهاد تیم تراکتورسازی به دستم رسید زیادی روی این پیشنهاد فکر نکردم.

گل محمدی راجع به برنامه هایش در تراکتورسازی گفت: ما تمرینات را از ۱۹ خردادماه شروع می کنیم و ۶ هفته وقت داریم تا وارد مسابقه های شویم. یکی دو اردو در برنامه خواهیم داشت که ابتدای کار ما از تبریز است و امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم. امیدوارم کلوب قرارداد بازیکنان فصل قبل را تمدید کند تا کارمان را بدون دغدغه شروع کنیم. با صحبتی که با مربیان پایه داشتم به نظر می رسد بازیکنان جوان خوبی در تیم های پایه حضور دارند که می توانیم از آن ها استفاده کنیم. امیدوارم آن ها هم بازیکنان خوبی باشند و باعث خوشحالی من است که شنیدم چند بازیکن جوان خوب در تیم های پایه داریم.

وی در آخر راجع به هواداران تراکتورسازی به سایت این کلوب گفت: اطمینان دارم که جای من هر مربی دیگری هم بود فضا به گونه ای است که موردحمایت قرار می گرفت. هواداران خوب و پرشور تراکتور باعشق تیمشان را دوست دارند و از تیمشان حمایت می کنند. قبلاً هم دیدم که حتی در روزهایی که این تیم می باخت هواداران تیمشان را موردحمایت قرار می دادند که این نشانگر فرهنگ و شعور بالای هواداران است و خوشحالم که در تیمی حضور دارم که چنین هواداران باشخصیتی دارد.

واژه های کلیدی: امکانات | گل محمدی | استفاده | بازیکنان | هواداران | هواداران | تراکتورسازی | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs