نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

لایحه تحریم‌های تازه علیه روسیه در کنگره آمریکا اعلام وصول شد

کنگره آمریکا لایحه تحریم‌های تازه علیه روسیه را دریافت کرده و احتمال می‌رود امروز(چهارشنبه) راجع به آن رای‌گیری کند.  لایحه تحریم های تازه علیه روسیه در..

ادامه مطلب

نمی‌توان این خودروها را در بازار فروخت ، خودروهای لوکس قاچاق به نفع دولت ضبط شد

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: در سال گذشته محصولات آرایشی و بهداشتی و به‌ طور کلی کالاهای عنوان سلامت و همچنین پوشاک بیشترین م..

ادامه مطلب

نقشه دختر و پسر جوان جهت دزدی از مادربزرگ‌ها

مردی که با همدستی دخترمورد علاقه‌اش با فریب زنان سالخورده به بهانه کمک به خیرین، طلاهای آنها را می‌دزدید بازداشت شد. متهم مدعی است جهت تهیه 50میلیون تومان بدهی ..

ادامه مطلب

منصوریان جهت استقلال کوچک است/ یک مربی بادانش خارجی می‌آوریم! ، زمانی

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با انتقاد شدید از سرمربی این تیم، تاکید کرد که علیرضا منصوریان جهت این تیم کوچک است و این کلوب به دنبال یک سرمربی خارجی خواهد رفت!&n..

ادامه مطلب

چهار سال وقت دارید وظیفه یارانه‌ها را روشن کنید

یک اقتصاددان برجسته کشورمان به دولت دوازدهم توصیه کرد که وظیفه یارانه هایی که هر ماه بدون نشانه به 70 میلیون نفر پرداخت می شود، در چهارسال آینده روشن شود..

ادامه مطلب

تصویر + پسر بدون بینی در 2 سالگی از دنیا رفت

پسری که از هنگام تولدش به علت مبتلا شدن به یک بیماری بدون بینی متولد شده است بود در سن ۲ سالگی درگذشت. پسر بدون بینی در 2 سالگی از دنیا ر..

ادامه مطلب

روسیه، ترکیه و کشور عزیزمان ایران مشغول کار بر روی مناطق کم کردن تنش هستند

معاون وزیر خارجه روسیه از استمرار کار کارشناسان نظامی ایران، روسیه و ترکیه بر روی شرح تفاهم نامه ایجاد مناطق کم کردن تنش در سوریه خبر داد. ..

ادامه مطلب