نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

نتایج آزمون استخدامی چهارم مهر منتشر می‌شود

نتایج اولیه چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور چهارم مهرماه منتشر می‌شود. نتایج آزمون استخدامی چهارم مهر منتشر می شود عبارا..

ادامه مطلب

عکس + خرماهای تریاکی!

ماموران گمرک کشور عزیزمان ایران در بروزترین عملیات مبارزه با مواد مخدر موفق شدند تریاک جاسازی شده است در داخل خرما را کشف کنند.  خرماهای تریا..

ادامه مطلب

ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم خبر داد و گفت: احتمال کم کردن قیمت از هفته آینده به علت مازاد محصول نسبت..

ادامه مطلب

تولید ۲ اتوبوس متوقف شد

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید اتوبوس شهری O۴۵۷ شرکت کشور عزیزمان ایران ماشین دیزل متوقف شده است و از ۱۷ دستگاه در مرداد ماه سال گذشته به صفر رسید. ..

ادامه مطلب

حضور طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) در ورزشگاه ، فروش بلیت 200 هزار تومانی در بازار سیاه

در فاصله کمتر از 4 ساعت مانده تا شروع بازی گل‌گهر سیرجان – استقلال حتی بلیت 200 هزار تومانی هم در بازار سیاه جهت این دیدار فروخته می‌شود. ..

ادامه مطلب

روسیه شرایط پذیرش پیش‌نویس قطعنامه آمریکا راجع به کره‌شمالی را اعلام کرد

.وزیر امور خارجه روسیه در گفت‌وگویی تلفنی با همتای آمریکایی‌اش راجع به زیاد کردن تنش‌ها در شبه جزیره کره و پیش‌نویس قطعنامه آمریکا راجع به پیونگ یان..

ادامه مطلب

توضیحات دیوان محاسبات راجع به ادعای مختومه شدن پرونده حقوق‌های نجومی

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که فرآیند قانونی حقوق‌های نجومی انجام شده است یا در حال انجام ا..

ادامه مطلب