نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

۲۰۱۸ با دو «ابر ماه» شروع می شود

در ژانویه ۲۰۱۸ میلادی دو ابرماه در آسمان ظاهر می شوند. ابرماه در نخستین روز از سال تازه قابل مشاهده خواهد بود.  ۲۰۱۸ با دو «ابر ماه» شروع م..

ادامه مطلب

بفرمائید موش آدم‌خوار!

موش های آدم خوار در انتظار زلزله زدگان تهرانی؛ بازگشت ۷۰ میلیون موش از لانه هایشان به روی زمین… بفرمائید موش آدم خوار! عبارات م..

ادامه مطلب

ترامپ هزینه‌های آمریکا در خاورمیانه را احمقانه دانست!

رئیس جمهوری آمریکا بدون اشاره به مداخله مستقیم واشنگتن در خاورمیانه و کشتار تعداد زیادی از غیرنظامیان در این منطقه، هزینه آمریکایی ها در خاورمیانه را..

ادامه مطلب

چیزی از بارسلونا و رئال کم نداریم / کاستا

ستاره برزیلی یوونتوس اعتقاد است این تیم در حد تیم های بزرگ اروپا یعنی بارسلونا و رئال مادرید است. کاستا: چیزی از بارسلونا و رئال کم نداریم ..

ادامه مطلب

اوضاع قرمز ذخیره سد زاینده‌رود , زنگ خطرکم آبی در اصفهان

معاون حفاظت شرکت آب منطقه اصفهان: میزان ذخیره سد زاینده رود ، در یک هفته اخیر سه میلیون متر مکعب کم کردن یافت. زنگ خطرکم آبی در اصفهان؛ اوضاع قرم..

ادامه مطلب

ورود به دنیای گزارشگری در گفتگو با ۱۵ گزارشگر مطرح ورزشی

بسیاری از گزارشگران اعتقاد دارند که کار گزارشگری ورزشی، کاری تجربی در میدان عمل هست. بسیاری از گزارشگران با آزمون و اشتباهات بسیار به جایگاه‌های امروزی ر..

ادامه مطلب

احمدی‌نژاد پاسخ دهد که آیا خاوری را گزینش کرد/ تایید نقش داشتن مشایی در گزینش خاوری ، جهرمی

محمد جهرمی در مورد اختلاس سه هزار میلیاردی می‌گوید: ای کاش می توانستند آقای خاوری را برگردانند تا زوایای پنهان این پرونده آشکار شود. اگر قرار باشد ب..

ادامه مطلب