نسخه اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان

نسخه: اصولگرا روحانیت قالیباف انتخابات اصولگرایان ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

هدف ما از نشست سه‌جانبه، ایجاد امنیت و ثبات در سوریه است / پوتین

رییس‌جمهوری روسیه گفت: ما در این زمینه گفت‌وگو کردیم که تاسیسات زیربنایی سوریه باید بازسازی شود. پوتین:هدف ما از نشست سه جانبه، ایجاد امنیت و ث..

ادامه مطلب

وزیر دفاع آمریکا، روش تازه دفاعی این کشور را اعلام کرد

وزیر دفاع آمریکا روز جمعه اعلام کرد مسابقه میان قدرت‌های بزرگ، و نه تروریسم، اکنون تمرکز مهم روش امنیت ملی آمریکا را تشکیل می‌دهد. وزیر دفاع..

ادامه مطلب

ترامپ هزینه‌های آمریکا در خاورمیانه را احمقانه دانست!

رئیس جمهوری آمریکا بدون اشاره به مداخله مستقیم واشنگتن در خاورمیانه و کشتار تعداد زیادی از غیرنظامیان در این منطقه، هزینه آمریکایی ها در خاورمیانه را..

ادامه مطلب

روسیه شرایط پذیرش پیش‌نویس قطعنامه آمریکا راجع به کره‌شمالی را اعلام کرد

.وزیر امور خارجه روسیه در گفت‌وگویی تلفنی با همتای آمریکایی‌اش راجع به زیاد کردن تنش‌ها در شبه جزیره کره و پیش‌نویس قطعنامه آمریکا راجع به پیونگ یان..

ادامه مطلب

کره شمالی به سرعت در حال خرید مواد غذایی از چین است

گزارش ها حاکی است که به علت شدت یافتن تنش ها میان کره شمالی و آمریکا و به رغم تحریم های شورای امنیت شرکت ملل، پیونگ یانگ به سرعت در حال خرید و تامین مواد ..

ادامه مطلب

لایحه تحریم‌های تازه علیه روسیه در کنگره آمریکا اعلام وصول شد

کنگره آمریکا لایحه تحریم‌های تازه علیه روسیه را دریافت کرده و احتمال می‌رود امروز(چهارشنبه) راجع به آن رای‌گیری کند.  لایحه تحریم های تازه علیه روسیه در..

ادامه مطلب

بررسی درخواست آمریکا جهت اعزام نیروهای ناتو به سوریه

وزارت خارجه آلمان از بررسی درخواست آمریکا جهت اعزام نیروهای ناتو به سوریه و عراق خبر داد. بررسی درخواست آمریکا جهت اعزام نیروهای ناتو به سوریه..

ادامه مطلب

آماده حمله هسته ای به آمریکا هستیم / کره شمالی

وزیر دفاع کره شمالی گفت که نیروهای نظامی کشورش با در اختیار داشتن ابزارها و پیشرفته ترین تسلیحات هسته ای، جهت حمله به آمریکا آماده‌اند. کره ..

ادامه مطلب